Аналітика

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №61
04/08/2023

Огляд створено в межах проєкту «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Фаза II (Association4U II). Цей випуск охоплює період 1 червня - 31 липня 2023.

Методичні рекомендації з висвітлення у ЗМІ питання гендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та гендерних стереотипів
25/07/2023

Рекомендації розроблені для підвищення рівня розуміння суспільством та працівниками медіа сфери принципів гендерної рівності для формування позитивного образу жінки-лідерки, позбавленого усталених стереотипних уявлень, а також забезпечення використання в медіа єдиних підходів та інструментів щодо формування нульової толерантності до насильства, зокрема за ознакою статі.

5 ознак, що вам варто звернутись до психолога
07/07/2023

Психологічна допомога сьогодні є максимально доступною: можна приходити на безоплатні консультації вживу, онлайн або телефоном. Крім того, звернутись можна абсолютно конфіденційно.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №60
05/06/2023

Цей випуск охоплює період 1 квітня - 31 травня 2023. Огляд створено в межах проєкту «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Фаза II (Association4U II).

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №59
04/04/2023

Огляд створено в рамках проєкту «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Фаза II (Association4U II). Цей випуск охоплює період лютий - березень 2023.

Поради по уникненню посттравматичного розладу в дитини під час війни
21/03/2023

Жоден українець не хотів, аби наші діти бачили війну. Однак сьогодні вони переживають цей складний недитячий досвід. Саме тому, нині батькам вкрай важливо надавати дитині підтримку, аби зменшити ризик травми і небажаних наслідків у майбутньому.

- як говорити з дитиною про те, що відбувається?

- як мінімізувати дитячий стрес унаслідок війни?

- як, попри війну, допомогти дитині повноцінно проживати дитинство?

Поради по відновленню після евакуації
20/03/2023

Повномасштабна війна змусила багатьох українців ухвалювати надскладні рішення. У когось взагалі не лишилося вибору, окрім як, тікаючи від бомб, покинути рідну домівку і їхати до інших міст задля порятунку. Такий вимушений переїзд – це завжди складно:

- як тепер жити далі?

- як перестати постійно згадувати і жити минулим?

- як впоратись зі стресом і розпочати життя в нових умовах?

Закон «Про медіа»: розвінчуємо головні фейки
20/02/2023

Закон України «Про медіа» запустив довгоочікувану реформу медіа сфери, по суті, створюючи конкурентний медіаринок з чіткими правилами.

Аналітичний звіт Європейської Комісії про рівень наближення законодавства України до актуального права ЄС (українською мовою)
13/02/2023

Аналітичний звіт Європейської Комісії щодо узгодження законодавства України з нормативно-правовою базою Європейського Союзу (acquis) перекладений українською мовою.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №58
06/02/2023

Огляд створено в рамках проєкту «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Фаза II (Association4U II). Цей випуск охоплює період 1 грудня 2022 року – 31 січня 2023 року.