Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед»

Дата: 
7 листопада, 2018

7-8 листопада у рамках діяльності платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні відбудеться Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед».

Метою конференції є підбиття підсумків першого десятиліття гібридної війни та розробка рекомендацій для ефективної спільної протидії. Участь в обговоренні візьмуть українські й іноземні урядовці, а також експерти світового рівня.

У рамках заходу передбачено проведення семи 60-хвилинних панелей в інтерактивному дискусійно-провокаційному форматі. Після кожної панелі відбудеться 30-хвилинна сесія питань і відповідей. Учасники обговорять всебічні та спільні підходи до питань безпеки, зокрема, що стосуються співпраці України та її європейських і євроатлантичних партнерів. Тематика панелей охопить такі виміри гібридної війни: політичний, військовий, інформаційний, кібер загрози, діяльність спецслужб тощо.

Початок: 7 листопада 2018 року об 11:00 (реєстрація починається о 10:00).

Місце проведення: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ, вул. Велика Житомирська, 2, м. Київ.

Вхід представників ЗМІ здійснюватиметься за попередньої акредитації та за наявності редакційного посвідчення і паспорта.

Акредитація триває до 12:00 6 листопада 2018 року за електронною формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelJbYZMfuI4O-bihbfwCYAN_7cmgLhBYzNTTMzpOuDq6S--A/viewform.

УВАГА! Прохання до представників ЗМІ, які акредитовуються на перший день роботи конференції 7 листопада, надіслати фото або скани першої сторінки паспорта на адресу: the.hybrid.war.decade@gmail.com. У темі листа прохання вказати: «АКРЕДИТАЦІЯ».

Звертаємо Вашу увагу також на те, що кількість місць для преси обмежена.

Ролик тут: ​https://fex.net/968102191399