Архів новин

Франція відправляє до України корабель із понад 1000 тонн гуманітарного вантажу
28/09/2022

Зазначається, що ця допомога входить до сфери дії Механізму цивільного захисту ЄС.

«Всесвітній день вишиванки» отримав Гран-прі на Європейському саміті культурної спадщини-2022
27/09/2022

Цього року вперше в історії переможець Public Choice Award отримає грошову винагороду в розмірі 10 тисяч євро.

Держенергоефективності приєдналось до Європейського альянсу чистого водню
27/09/2022

Серед основних завдань альянсу – сприяти залученню інвестицій та стимулювати виробництво і використання чистого водню. Зокрема, об’єднання готує низку інвестиційних проєктів. 

ЄС мобілізує гуманітарну спільноту для допомоги українцям прийдешньої зими
27/09/2022

У Брюсселі відбулася зустріч високого рівня, де обговорили шляхи подальшої мобілізації гуманітарної допомоги Україні, зокрема надання необхідної підтримки українським громадянам під час зимового періоду.

Україна представила кілька проєктів на Європейському саміті культурної спадщини-2022
26/09/2022

Цього року до короткого списку включено й два українські проєкти – реставрація Андріївської церкви в номінації «Захисники спадщини» та День вишиванки у номінації «Залучення громадян та підвищення обізнаності»

У країнах Європи функціонують українські освітні хаби
26/09/2022

В освітніх хабах українці можуть безкоштовно користуватися 14 пропозиціями, зокрема вивчати IT та робочі професії, набувати найзатребуваніших навичок для професійного зросту, удосконалювати українську та англійську мови, отримувати психологічну підтримку тощо.

Ольга Стефанішина на полях Генасамблеї ООН: Україна нарощує співпрацю з ЄС для протидії торгівлі людьми
26/09/2022

Під час заходу обговорювали питання захисту жінок та дівчат, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи, а саме запобігання та протидію випадкам сексуальної експлуатації, незаконного усиновлення та насильства.

Переважна більшість українців підтримують приєднання України до ЄС і НАТО
23/09/2022

Українці демонструють сильну і єдину підтримку інтеграції в Європейський Союз та НАТО. 92% опитаних українців хотіли б, щоб Україна року стала членом ЄС до 2030. 85% респондентів очікують вступ України до ЄС до 2030 року.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та Національного демократичного інституту в Україні.