Архів новин

Румунія долучилась до підготовки українських державних службовців до перемовин про членство з ЄС
22/09/2023

Група українських державних службовців завершила тижневу навчальну програму з підготовки експертів у сфері європейської інтеграції, організованої Міністерством закордонних справ Румунії та Румунською агенцією розвитку міжнародної співпраці у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Україна отримала восьмий транш масштабної макрофінансової допомоги від ЄС
22/09/2023

Загалом у 2023 році до державного бюджету України надійшло від ЄС вже 13,5 млрд євро пільгових позикових коштів макрофінансової допомоги. 

Верховна Рада ухвалила у другому читанні зміни до закону про національні меншини (спільноти) України
22/09/2023

Документ спрямований на виконання однієї з семи рекомендацій Європейської Комісії.

Україна, Естонія та Люксембург запустили ІТ-коаліцію
21/09/2023

ІТ-коаліція — це спеціальна група країн-донорів на чолі з Естонією та Люксембургом у межах UDCG, яка зосереджена на наданні підтримки Силам оборони України у сфері ІТ, зв’язку та кібербезпеки.

Пропозиції Президента України щодо відновлення е-декларування - ухвалено
20/09/2023

Верховна Рада України ухвалила пропозиції Президента України Володимира Зеленського до євроінтеграційного закону щодо змін до законодавства про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану (№9534).

Закон є важливим у контексті оцінки прогресу України щодо виконання рекомендацій Європейської Комісії у сфері боротьби з корупцією.

EMA допоможе Україні створити єдиний регуляторний орган у сфері лікарських засобів
20/09/2023

ЕМА зголосилося допомогти Україні в аналізі усіх фармацевтичних регуляторних органах, що діють в країнах ЄС та нададуть огляд структури та організаційних процесів кожного з них.

Україна та Польща підписали новий міжнародний договір про взаємне виконання покарань
20/09/2023

Для України це перший договір, що регулює міжнародне співробітництво з метою виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, призначених судами за вчинення кримінальних або адміністративних правопорушень.

Уряд ухвалив низку важливих антикорупційних рішень
20/09/2023

Під час засідання 19 вересня Уряд ухвалив низку важливих антикорупційних рішень.