Архів новин

Ольга Стефанішина: успішні євроінтеграційні дні в Уряді і Парламенті мають стати трендом
21/10/2021

Сьогодні у Верховній Раді відбулось позачергове євроінтеграційне засідання, під час якого було проголосовано низку ініціатив, які сприятимуть декарбонізації економіки, захисту здоров’я дітей та розвитку бізнесу.

Парламент України схвалив за основу законопроєкт про комбіноване виробництво та теплової електричної енергії
21/10/2021

Мета законопроєкту – створення умов для розвитку в Україні високоефективної когенерації з дотриманням принципів та положень законодавства Європейського Союзу, що у кінцевому рахунку забезпечить підвищення ефективності використання палива та зменшення споживання природного газу в суспільному виробництві.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про енергетичну ефективність
21/10/2021

Загалом закон має привести до скорочення витрат на енергію, а також більш раціональному використанню коштів з державного і місцевих бюджетів.

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо спрощення реєстрації нових сортів рослин та удосконалення процедури сертифікації насіння
21/10/2021

Мета законопроєкту – необхідність удосконалення ряду положень у нормативних актах, які ускладнюють проходження експертизи нових сортів рослин та їх державної реєстрації.

Східна Україна отримала додаткові 3,5 млн євро гуманітарної допомоги від ЄС
20/10/2021

Європейська Комісія оголосила про виділення додаткових 3,5 млн євро гуманітарної допомоги для підтримки вразливих верств населення, які постраждали від конфлікту на Cході України. Через пандемію COVID-19 гуманітарна ситуація погіршилась, що призвело до ще більшої нестабільності та вразливості населення. 

Україна та Європейський Союз уклали угоду про Спільний авіаційний простір
12/10/2021

Відповідно до положень Угоди, сторони встановлять Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС на основі рівних правил безпеки авіації, управління повітряним рухом, соціальних прав працівників, електронних систем бронювання, захисту довкілля та забезпечення прав споживачів.

Розроблено логотип головування України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону
12/10/2021

На логотипі зображений силует корабля у синьо-жовтій гамі, що символізує судноплавство та русло Дунаю.

Україна приєдналася до програми ЄС «Креативна Європа» (2021-2027)
12/10/2021

Сьогодні, 12 жовтня, підписано Угоду між Україною та Європейським Союзом про участь нашої країни у програмі ЄС «Креативна Європа» (2021-2027). Участь України у Програмі сприятиме розвитку більш динамічного і спроможного вітчизняного сектору культури та креативних індустрій, розширенню співпраці між професіоналами, просуванню європейських цінностей та «порядку денного» в українському суспільстві, а також зміцненню культурних зв’язків з країнами Європейського Союзу.