Історії успіху

«EUКраїна»: на Кіровоградщині побудували 22 сільські амбулаторії за стандартами ЄС
07/07/2021

На Кіровоградщині за державні кошти збудували 22 сільські лікарські амбулаторії, які відповідають сучасним європейським стандартам.

ЄС виділив кошти на реставрацію головної архітектурної пам'ятки Тростянця — Садиби Кеніга
03/10/2020

Історія Тростянецької громади, яка за підтримки ЄС має змогу відновити цінну архітектурну пам’ятку свого регіону — садибу Кеніга та Круглий двір. 

Тротуарна плитка з пластику
10/08/2020

Історія одеських активістів, які за підтримки проєкту ЄС знайшли застосування неліквідному пластику.
 

Нові ринки українським товарам
20/07/2020

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом.

Нове життя старим будинкам
13/07/2020

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом.

Нові можливості для малого та середнього бізнесу зі Сходу України
25/06/2020

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Як скористатися програмами підтримки Євросоюзом східних територій України – читайте в матеріалі.

Україна — серед лідерів із експорту органічної продукції до ЄС
25/06/2020

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Історія про те, як Україна увійшла до трійки лідерів за обсягами експортованої органічної продукції до Європейського Союзу.

Глибоцька ОТГ завдяки підтримці ЄС та міжнародних організацій стала прикладом для громад України
25/06/2020

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Історія територіальної громади в Чернівецькій області – Глибоцька ОТГ.

«70 людей пройшли стажування у закордонних університетах»
05/03/2020

Зараз реформування у сфері вищої освіти зосереджується на співпраці з ЄС задля її інтеграції у європейський простір відповідно до Болонського процесу, що потребує підвищення якості управління університетами, забезпечення прозорості їх діяльності, забезпечення якості та модернизації вищої освіти