На заводі в Одесі виробляють холодильники європейської якості

Одеське підприємство випускає промислову холодильну продукцію, яка за ціною і якістю конкурує з європейськими аналогами. З початком роботи Асоціації Україна-ЄС, виробництво обладнання постійно розширюється.

Журналісти телеканалу UATV побачили, як створюють українські холодильники європейської якості.

Після вступу в силу Угоди про асоціацію з ЄС українські холодильники почали продавати в Європі і Канаді. За словами генерального директора підприємства Олега Антоненко, щодо ціни останньою крапкою стала відміна мит на комплектуючі, які отримують, в основному, з Європи, а також нульові мита на українську продукцію.

Серйозна мотивація для працівників підприємства - схвальна реакція на їхню продукцію великих дистриб'юторів і потенційних покупців в інших країнах.

"На виставці Еврошоп-2017 Дюссельдорфі, Німеччина, де було представлено наше обладнання, ми відразу помітили, що наша холодопродуктивність, економічність в електроспоживанні, що важливо в наш час, була гідно оцінена покупцями!", - повідомив бригадир електромонтажного ділянки Євген Сирпей.

Тільки європейським ринком українські виробники не обмежуються. З'явилися продажу в такі країни, як Австралія, Єгипет, Амар, Катар, Нова Каледонія, Ісландія. У планах підприємства - вихід на нові ринки збуту і розвиток європейського підходу до роботи.

Сюжет підготовлений UA.TV в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей", яка реалізується за підтримки проекту ЄС Association4u.