Міністерство інфраструктури підтримує реалізацію інвестиційного проєкту Dnipro Transportation, який залучає $200 млн для розвитку флоту

Міністерство інфраструктури України підтримало реалізацію інвестиційного проєкту Dnipro Transportation приватне акціонерне товариство «Українське Дунайське пароплавство». Це є важливим кроком для укладання відповідних кредитних угод з міжнародними фінансовими організаціями.

Зображення: Facebook «Українське Дунайське пароплавство»

Про це повідомляє компанія «Українське Дунайське пароплавство».

Інвестиційний проєкт Dnipro Transportation передбачає будівництво буксирів-штовхачів з гібридними дизельними двигунами, 31 баржі класу Європа-2, будівництво та капітальний ремонт 5 локацій для відстою та технічного обслуговування флоту тощо. Загальна вартість проєкту понад 200 млн доларів США.

У подальшому «Українське Дунайське пароплавство» продовжить працювати над реалізацією масштабного проєкту Dnipro Transportation з міжнародними фінансовими організаціями, Міністерством фінансів України, транспортним Комітетом Верховної Ради України для отримання відповідних державних гарантій та опрацювання залучення до проєкту більш широкого кола міжнародних партнерів на взаємовигідних комерційних умовах.

Зокрема, реалізація проєкту Dnipro Transportation дозволить здійснити заходи щодо відродження річкового шляху E-40, використати транзитний потенціал річки Дніпро через відновлення вантажоперевезень, а також зменшити навантаження на українські автошляхи та залізницю, створить замовлення для суднобудівної галузі та зменшить обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Довідково

Проєкт Dnipro Transportation відповідає пріоритетам державної політики та є практичною імплементацією нещодавно схваленої Кабінетом Міністрів України «Національної економічної стратегії на період до 2030 року», яку підтримав президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що наразі триває робота над ухваленням близько 50-ти підзаконних актів, необхідних для функціонування внутрішніх водних шляхів.