Відбулося офіційне відкриття ініціативи Reformers Hub щодо обміну знаннями у покращенні ефективності уряду

Відбулося офіційне відкриття Reformers Hub - платформи обміну знаннями в рамках програми «Українська архітектура реформ 2.0» (URA 2.0), що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку, у партнерстві з Європейським Союзом, для підтримки важливих процесів реформ в Україні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Під час виступу на відкритті Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що створення платформ для професійного розвитку є важливим елементом формування професійної та результативної державної служби, яка якісно реалізовуватиме сервісну функцію держави.

«Дякую нашим міжнародним партнерам за допомогу у таких починаннях. Ініціатива Reformers hub є саме тим майданчиком, який сприятиме професійному розвитку, обміну досвідом з нашими міжнародними партнерами та впровадженню інновацій. Це можливість для нарощування знань та практичних навичок для всіх, хто працює в державній службі», – зазначив очільник Уряду.

У заході також взяли участь Biце-прем'єр-мiнiстр України - Miнiстр цифрової трансформацiї Михайло Федоров, Керуючий Директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, заступник Генерального директора Директорату з питань добросусідства та розширення Єврокомісії Катерина Матернова, Голова вiддiлу впровадження реформ при Прем’єр-мiнiстровi Великої Британiї в Урядi Тонi Блера Сер Майкл Барбер та інші.

Довідково 

Reformers Hub був створений як платформа для обміну знаннями та досвідом, а також заохочення спiвпрацi мiж експертами державного сектору України. Основна мета платформи – створення простору для змістовного спілкування та розвитку навичок в атмосфері відкритості. 

Reformers Hub – це спільнота професіоналів, відданих державній службі, обміну досвідом та особистісному зростанню. Дізнайтеся більше про Reformers Hub та станьте частиною спільноти за посиланням: https://reformershub.in.ua/

Українська архітектура реформ 2.0 фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку України (MDA), яким керує ЄБРР. Донорами MDA є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз в якості найбільшого донора.