Україна та Франція уклали угоди на понад 1,3 млрд євро

Уряд України та Уряд Французької Республіки уклали чотири рамкові угоди на понад 1,3 млрд євро. Підписання угод відбулося в межах офіційного візиту Міністра економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мера у Київ 13 травня.

Джерело: Урядовий портал 

Рамкові угоди передбачають реалізацію таких проєктів:

  • постачання 130 електровозів компанією «Альстом» на загальну суму до 900 млн євро. Рівень локалізації виробництва становитиме 35%.

  • постачання спеціалізованої рятувальної техніки для роботи на висотних будівлях, 370 автодрабин на суму до 300 млн євро. Цей проєкт має стати основою для оновлення пожежної техніки для гасіння пожеж та рятування людей у висотних будівлях.

  • покращення водопостачання у Луганській області на суму 70 млн євро. Доступ до якісної питної води отримають мешканці понад 20 міст та селищ.

  • покращення водопостачання у Києві на суму 70 млн євро. Реалізація проєкту дозволить покращити якість питної води в столиці України для понад 25% її мешканців.

«Усі проєкти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% та вище. Що цілком відповідає нашій стратегії розвитку національного виробництва», — зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.