Естонія підписали заяву про підтримку вступу України до ЄС

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас, під час якої вони підписали Спільну заяву щодо пріоритетних напрямів двосторонньої співпраці. У документі зафіксована готовність Естонії підтримати майбутній вступ України до ЄС та налаштованість сприяти нашій державі у досягненні критеріїв членства.

Джерело: Офіс Президента України

Співрозмовники приділили окрему увагу першочерговим крокам України у напрямку поглиблення відносин з Європейським Союзом. Володимир Зеленський наголосив на стратегічній меті України щодо набуття повноправного членства в ЄС та висловив подяку Естонії за традиційно активну підтримку в реалізації цього амбітного завдання.

«Україна завжди в серці естонського народу. І ми завжди максимально намагаємося підтримати Україну на всіх можливих майданчиках – це Європейський Союз, НАТО, ООН», – наголосила Кая Каллас

Президент України подякував Естонії за постійну допомогу в медичній реабілітації українських військовослужбовців та за виділення фінансової допомоги в розмірі 500 тис. євро на гуманітарні цілі в Донецькій та Луганській областях. 

Володимир Зеленський також відзначив готовність естонської сторони долучитися до співпраці у межах саміту Кримської платформи у Києві 23 серпня 2021 року.