Загальний обсяг проєктів Європейського інвестиційного банку в Україні склав більше 7,5 млрд євро

18 травня відбувся онлайн перегляд портфелю проєктів Європейського інвестиційного банку.

Про це повідомляє Міністертсво фінансів України.

У ході обговорення питань представники Міністерства фінансів та Європейського інвестиційного банку  розглянули поточний стан з підготовки та реалізації спільних проєктів, а також узгодили план заходів на наступний період. Зокрема, обговорили проблемні питання в межах проєктів, які наразі реалізуються в Україні, а також узгоджили подальші кроки щодо їх усунення.

З 2004 року загальний обсяг наданих Європейським інвестиційним банком фінансових ресурсів в Україні, як в державному, так і приватному секторі складає більше 7,5 млрд євро. На сьогодні проєктний портфель ЄІБ у державному секторі складає 25 проєкти загальним обсягом 5,27 млрд євро. 

Спільні з Європейським інвестиційним банком проєкти спрямовані на покращення стану автомобільних доріг України, модернізацію енергетичної галузі, розвиток муніципальної, авіаційної та залізничної інфраструктури, розвиток транспортної логістики, підтримку малого та середнього бізнесу, відновлення соціальної інфраструктури Донецької і Луганської та ряду інших регіонів України.