Словаччина підтримує євроінтеграційні прагнення України

Про це запевнив під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським Прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Голова словацького уряду наголосив, що Словаччина незмінно підтримує територіальну цілісність України та засуджує окупацію Криму. Він також повідомив, що Президент Словацької Республіки Зузана Чапутова підтвердила свою участь в інавгураційному саміті Кримської платформи, який відбудеться під час відзначення Дня Незалежності України в серпні.

Президент України також висловив подяку словацькому уряду за нещодавню ратифікацію угоди, яка дасть змогу відновити повноцінну роботу Міжнародного аеропорту «Ужгород». Відповідна двостороння угода була підписана під час офіційного візиту Володимира Зеленського до Словаччини торік у вересні.

Сторони також обмінялися думками щодо шляхів активізації українсько-словацької торговельно-економічної та секторальної співпраці.

Окрім того, в ексклюзивному інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна Прем’єр-міністр Словацької Республіки, що Україна та Словаччина готують спільну декларацію про підтримку України у своїх прагненнях вступити до ЄС.

«Словаччина твердо підтримує Україну і європейські прагнення України. Це одне з моїх головних повідомлень сьогодні в Києві. І ми говоримо про це і в Брюсселі. Президентські офіси обох країн працюють над декларацією, яку ви згадали», – сказав Хегер.