Україна та ЄС обговорили розвиток сільського і рибного господарств для реалізації Угоди про асоціацію

Делегації України і Європейського Союзу обговорили імплементацію положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сферах сільського і рибного господарств, регіонального співробітництва та інші питання.

Про це за результатами шостого засідання Кластера 5 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.

Першоджерело: Міністерство розвитку громад та територій.

«Сьогоднішнє засідання – це ще один крок до узгодження спільних позицій та подальшої інтеграції України до ЄС. Я хотів би подякувати Представництву ЄС та українським колегам за конструктивний діалог та плідну дискусію», – зазначив Ігор Корховий.

Співголовами засідання виступили заступник очільника Мінрегіону Ігор Корховий та Голова підрозділу стратегії та інструментів Європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх дій Анна Стржаська.

Під час зустрічі сторони обговорили основні аспекти реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері державної регіональної політики, впровадження смартспеціалізації в Україні, функціонування Державного фонду регіонального розвитку, пріоритети розвитку сільських територій, морської політики та рибальства, а також участь України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Українська сторона наголосила на важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, забезпеченні регіонального розвитку України на основі ключових принципів регіональної політики ЄС, функціонуванні Державного фонду регіонального розвитку та підготовки України до головування у Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Довідково

В українську делегацію увійшли представники Мінрегіону, Мінагрополітики, МОН, МЗС, Державного рибного агентства і Урядового офісу.