«Дім Європи» відкриває свої двері для жителів Миколаєва

З 25 червня по 18 липня мешканці Миколаєва зможуть познайомитись на Соборній Площі з програмами ЄС щодо культури, креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини та медіа. Для цього команда «Дому Європи» привезла до міста мобільний павільйон − тимчасову мультифункціональну споруду, спроєктовану командою молодих українських архітекторів. 

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні. 

У павільйоні можна буде отримати консультації щодо грантів, а також інформацію щодо можливостей для професійного зростання та обмінів, що пропонують інституції ЄС, країни ЄС та Велика Британія.

З п’ятниці по неділю тут також проходитимуть лекції, воркшопи, кінопокази, концерти українських виконавців та діджей-сети. 

Цього літа та осені, після закінчення програми у Миколаєві, павільйон відвідає ще 2 українських міста: Кам’янець-Подільський (у липні та серпні) та Івано-Франківськ (у вересні).

На сайті https://pavilion.houseofeurope.org.ua можна знайти програму Мобільного павільйону у Миколаєві та інших містах. Вхід на всі події павільйону − вільний. Деякі події вимагатимуть попередньої реєстрації. 

Фото: https://nikvesti.com/

Довідково:

«Дім Європи» − програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. «Дім Європи» фінансує більш як 20 програм − стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.