7 липня Ольга Стефанішина візьме участь у Міжнародній конференції з питань реформ в Україні

7-8 липня Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина візьме участь у четвертій Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка цьогоріч відбудеться у м. Вільнюс, Литва. 

Участь у Конференції візьмуть політичні лідери, представники ЄС і НАТО, міжнародних організацій, представники бізнесу, громадянського суспільства та медіа. 

Зокрема, 7 липня о 12:00 урядовиця виступатиме на дискусійній панелі «Інтеграційний порядок денний Україна-ЄС, як драйвер трансформацій». 

Програму Конференції та онлайн-трансляцію подій можна знайти за посиланням: urc2021.lt 

Під час візиту до Литви також заплановані двосторонні зустрічі. 

Довідково: 

Ukraine Reform Conference – ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

Започаткована Урядом у 2017 році, конференція виступає платформою, що об’єднує українських та міжнародних державних посадовців, бізнесменів топ-рівня, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.

Попередні Міжнародні конференції з питань реформ в Україні відбулись у Лондоні (2017 р.), Копенгагені (2018 р.), Торонто (2019 р.).