Уряд схвалив Стратегію реформування державного управління України до 2025 року

Сьогодні. 21 липня 2021 року, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалили розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання реформування державного управління України», яке схвалює Стратегію реформування державного управління України на 2022–2025 роки та затверджує план заходів з її реалізації.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Нова Стратегія є продовженням попереднього етапу впровадження реформи державного управління та базується на результатах оцінки стану державного управління України, проведеної експертами Програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту (SIGMA).

82% опитаних громадян вважають реформу державного управління важливою. 65% громадян задоволені обслуговуванням в центрах надання адміністративних послуг. Водночас потребує впровадження загальна адміністративна процедура, реформа оплати праці на державній службі та ряд інших аспектів.

Основна мета Стратегії – побудова в Україні спроможної сервісної та цифрової держави, яка забезпечує захист інтересів громадян на основі європейських стандартів та досвіду.

Очікуваними результатами проведення реформи державного управління до 2025 року є:

  • забезпечення надання послуг високої якості та формування зручної адміністративної процедури для громадян і бізнесу;
  • формування системи професійної та політично нейтральної публічної служби, орієнтованої на захист інтересів громадян;
  • розбудова ефективних і підзвітних громадянам державних інституцій, які формують державну політику та успішно її реалізують для сталого розвитку держави.