У Кам’янці-Подільському відкрився мобільний павільйон «Дім Європи»

З 31 липня по 28 серпня 2021 року мешканці Кам’янця-Подільського зможуть познайомитись на площі Польський Ринок з програмами ЄС щодо культури, креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини та медіа. Для цього команда «Дому Європи» привезла до міста мобільний павільйон − тимчасову мультифункціональну споруду, спроєктовану командою молодих українських архітекторів. 

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні. 

«Все більше художників, громадських активістів та молоді знайомляться безпосередньо з діяльністю ЄС в Україні, європейськими культурними ініціативами та мистецтвом завдяки подіям програми «Дім Європи» в регіонах України. Краєвиди Кам’янця-Подільського – це захоплююче місце для привабливого та сучасного мобільного павільйону», – відзначила Тетяна Шульга, секторальна менеджерка напряму культури Представництва  Європейського Союзу в Україні.

Протягом тижня, з вівторка по неділю павільйон буде відчинено для консультацій щодо можливостей професійного зростання, резиденцій та обмінів, які пропонують  країни ЄС та Велика Британія.  З п’ятниці по неділю тут також проводитимуть лекції, воркшопи, а на завершення мешканців  Кам’янця-Подільського чекають кінопокази на великому екрані просто неба, концерти українських виконавців та діджей-сети.

Вхід на всі події павільйону — вільний. Деякі події потребують попередньої реєстрації. 

Довідково

«Дім Європи» – програма, що фінансується ЄС, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. «Дім Європи» фінансує більш як 20 програм – стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України. 

Нагадаємо, у червні та липні павільйон вже відвідав Миколаїв. Після закінчення програми у Кам’янці-Подільському, споруда вирушить до Івано-Франківська. Візити павільйону в малі та середні українські міста продовжаться і у 2022 році.