ЄС виділив понад 2 млн євро на модернізацію закладів професійно-технічної освіти Рівненщини

4 серпня Український Фонд соціальних інвестицій, заклади професійно-технічної освіти «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», «Вище професійне училище № 22 м. Сарни», Рівненська облдержадміністрація та Рівненська міська рада підписали меморандуми щодо модернізації закладів.

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Співпраця відбуватиметься в рамках проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», що фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW. 

«Ми раді вітати Рівненську область серед семи регіонів, які візьмуть участь в програмі. Очікуємо, що досвід та фінансова допомога ЄС допоможуть не лише модернізувати інфраструктуру закладів професійно-технічної освіти, а й підтримає молодь у реалізації власного потенціалу», ― прокоментував Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне.

Відповідно до меморандуму в Рівненському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі заплановані ремонтні роботи та закупівля обладнання на суму 1 млн 600 тис. євро. Планується облаштування технікою навчальних лабораторій закладу спеціальностей: майстер готельного обслуговування, майстер ресторанного обслуговування, варник харчової сировини та продуктів.

У Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни згідно з документом планується закупівля дорожньо-будівельної техніки та обладнання на суму 800 тис. євро для студентів спеціальності «Машиніст дорожньо-будівельних машин». 

Довідково

Проєкт «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» є частиною Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» та спрямований на модернізацію обладнання та інфраструктури закладів професійно-технічної освіти в Україні. Мета проєкту ― створити сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти, яка сприятиме підвищенню її привабливості для молоді. 

Від імені Німецького державного банку розвитку KfW Проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України та Український Фонд соціальних інвестицій.