В Уряді призначили Гендиректора Урядового офісу з європейської та євроатлантичної інтеграції

Секретаріат Кабінету Міністрів України призначив Генеральну директорку Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Нею стала Наталія Форсюк.

«Вітаю довгоочікуване призначення Гендиректорки Урядового офісу, який є ключовою структурою усієї євроінтеграційної роботи в країні. Урядовий офіс, фактично, єдина інституція через яку я, як Віцепрем’єрка, реалізую політичний курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, а успішна реалізація важливих політик можлива тільки через спроможні, ефективні інституції», - наголосила Ольга Стефанішина. 

Урядовиця додала, що перед Гендиректором Урядового офісу великий масштаб задач.

«Зважаючи на заявлений нами амбітний порядок денний відносин Україна-ЄС та великий фронт роботи на шляху інтеграції до НАТО на Гендиректора покладена велика відповідальність. Уряд та я особисто розраховуємо на невідкладне посилення спроможності та ефективності роботи Урядового офісу, а також швидке та якісне заповнення вакансій у штаті цієї структури. Певна, що Наталія Форсюк, як досвідчена євроінтеграторка, цілком здатна впоратися з цими викликами», - коментує результати конкурсу Ольга Стефанішина, Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

Нагадаємо, що Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції здійснює організаційне, експертно-аналітичне та інформаційне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Довідково:

Наталія Форсюк отримала юридичну освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тривалий час працювала на керівних посадах у секторі бізнесу, міжнародних програмах та проєктах. Зокрема, у програмі ICED (Infrastructure and cities for economic development), UNDP «Прозорість та доброчесність публічного сектору» (Transparent Roads project) та інших.

З 2016 очолила британську ініціативу з побудови прозорості у сфері інфраструктури в Україні (CoST International), пізніше працювала у Міністерстві інфраструктури спершу як радниця Міністра, а пізніше - заступниця Міністра з питань європейської інтеграції.