На Луганщині відкрили спортивну школу, відремонтовану за підтримки ЄС та ЄІБ

5 жовтня у місті Рубіжне Луганської області відбулось офіційне відкриття дитячо-юнацької спортивної школи, оновленої в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). 

Photo: UNDP Ukraine

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні.

Відтепер, понад 600 юних спортсменів зможуть скористатися покращеними умовами тренувань з 10 спортивних дисциплін, зокрема баскетболу, боксу, гімнастики, дзюдо та ін.

«Ми дуже раді бачити, що завдяки кредиту ЄІБ у поєднанні з грантовими коштами ЄС вдалося відремонтувати спортивну школу для дітей у Рубіжному. Заняття спортом важливі для зміцнення зв'язків із громадою та сприяння взаєморозумінню. Це особливо актуально в районах, що постраждали від конфлікту. Оновлення спортивних споруд — це довгострокова інвестиція, яка в цілому покращить навчальне середовище та принесе відчутні переваги для молодих українських спортсменів», — зазначив заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло.

За рахунок виділених коштів (близько 7,4 млн грн) в школі замінили дах, вікна, двері, всі внутрішні інженерні мережі, відремонтовано фасади та всі внутрішні приміщення.

«Створення сприятливих умов, де діти зможуть займатися спортом, а також відкривати і розвивати свої таланти, має велике значення для ЄІБ. І ми раді, що завдяки нашій Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України та ефективній співпраці з нашими українськими колегами ми можемо зробити свій внесок в оновлення соціальної інфраструктури в Україні та поліпшити умови життя молодих українців у постраждалих від конфлікту регіонах країни», — зазначив провідний спеціаліст відділу регіонального розвитку ЄІБ Рой Дрейкотт.

Довідково

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) є довгостроковою кредитною установою Європейського Союзу, що належить його країнам-членам та надає довгострокове фінансування для надійних інвестицій з метою сприяння досягненню цілей політики ЄС.

Надзвичайна кредитна програма для відновлення України реалізується відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком. За допомогою цієї програми ЄІБ надав 200 млн євро у вигляді багатосекторних рамкових кредитів на відновлення важливої комунальної й транспортної інфраструктури та покращення умов життя для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають, у дев’яти областях України: підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Одеській, Херсонській, Київській областях