15 листопада Ольга Стефанішина візьме участь у презентації Програми головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону

15 листопада відбудеться Презентація Програми головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону. 

Участь у заході візьмуть Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, а також представники інших профільних міністерств, Дунайської Стратегії, дипломатичних відомств та голови ОДА. 

Також під час заходу планується:

  • розглянути визначені пріоритети головування України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону (ЄСДР);
  • обговорити програму головування в ЄСДР з міжнародними партнерами, українськими міністерствами, відповідальними за діяльність України в пріоритетних напрямах ЄСДР, а також з обласними державними адміністраціями із Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Одеської областей 

тощо.

Нагадаємо, 1-го листопада Україна офіційно розпочала головувати у Стратегії ЄС для Дунайського регіону та стала першою країною, яка не є членом ЄС, що отримала це право.

Дата та час заходу: з 14:00 до 18:00 15 листопада 2021 року.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова.

Для акредитації просимо до 17:00 13 вересня надсилати ПІБ журналістів, які будуть висвітлювати захід, номери телефонів та назву видання/телеканалу на адресу press@minregion.gov.ua або за телефоном (044) 590-47-95.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід — лише за наявності сертифікату про вакцинацію від COVID-19 або негативного ПЛР-тесту.

Зверніть увагу, що з 10 до 18 буде працювати пункт безкоштовного експрес-тестування на COVID-19 для учасників та акредитованих ЗМІ.

Прес-підхід відбудеться після першої панельної дискусії о 14:30.

Онлайн трансляція заходу:

Українською мовою на Facebook – за посиланням.

Англійською мовою на Facebook – за посиланням.

На YouTube – за посиланням.

Місце проведення заходу: вул. Велика Житомирська, 2А, Київ. Готель “Intercontinental Kyiv”, велика урочиста зала (для спікерів та журналістів)