За підтримки ЄС та ООН запрацював перший Дія.Центр на Сході України

У Станично-Луганській громаді відкрився Дія. Центр в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні.

Відтепер близько 22 тисяч жителів Станиці Луганської, а також мешканців тимчасово окупованих територій, зможуть оформлювати необхідні послуги та документи у новому відремонтованому приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

Дія. Центри – це зручність, швидкість, клієнтоорієнтованість та можливість отримати декілька адміністративних послуг за одне відвідування.

«Минули ті часи, коли доводилося годинами вистоювати черги до кабінету за кабінетом у виснажливій гонитві за довідками, щоб отримати один-єдиний документ. У новому ЦНАПі, що працює за принципом «єдиного вікна», громадяни зможуть швидко подати різні заявки на отримання широкого спектру послуг у комфортній обстановці, тож увесь процес буде високоефективним», – наголосив Голова Представництва ЄС в Україні Посол Матті Маасікас.

У новому центрі можна користуватися порталом Дія — для цього приміщення обладнано спеціальним місцем для самообслуговування. Зокрема документи можна поширювати через QR-код у застосунку Дія. Центр обладнаний пандусами, тактильними та візуальними елементами доступності, а також зручною навігацією.

Довідково

Програма ООН із відновлення та розбудови миру забезпечує пріоритетні потреби на сході України ще з початку збройного конфлікту навесні 2014 року. Програма спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку постраждалих від конфлікту громад і реалізацію реформ децентралізації влади та охорони здоров'я на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. 

Програма реалізується чотирма агентства ООН: Програмою розвитку ООН, Структурою ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, Фондом ООН у галузі народонаселення і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН за підтримки ЄС, Європейського інвестиційного банку, Посольства США в Україні, а також урядів Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.