Ольга Стефанішина візьме участь у презентації соціальної кампанії «Річ у тім 2.0» 

25 листопада 2021 року о 15.00 год на Спортивній площі у Києві в межах Всесвітньої акції «16 днів активізму проти насильства» відбудеться презентація соціальної кампанії «Річ у тім 2.0». 

Захід спрямований на підвищення обізнаності українців в питаннях протидії домашньому насильству та прищеплення нетерпимого ставлення громадян до будь-яких проявів насильства. 

Презентація проводиться за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за участі Першої леді Олени Зеленської та за підтримки міжнародних партнерів.

До участі в заході запрошені Перша леді України Олена Зеленська, Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Почесна амбасадорка UNFPA Україна Марія Єфросініна, Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Міністерка соціальної політики України  Марина Лазебна, Координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, режисерка Ірина Цілик.

«Річ у тім 2.0» — соціальна ініціатива, в межах якої проходить виставка та онлайн-кампанія, де представлені 16 предметів, пов'язані з реальними випадками домашнього насильства. Цьогоріч створено 16 відеороликів за участю відомих особистостей: акторів/-ок, ведучих, музикантів, вчених та спортсменів, які озвучили реальні історії постраждалих від домашнього насильства. .

Презентація запуску інформаційної кампанії розпочинається відео інсталяцією, що присвячена заходу та проводиться в межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів активізму проти насильства». 

Опісля запланований флешмоб «Проти насильства», де після оголошення всі учасники піднімуть помаранчеві долоні догори та сформують велику помаранчеву площу. 

Під час заходу працюватиме виставка «Річ у тім» та тематичні локації від Національної поліції України, Міністерства соціальної політики України та «Безоплатної правової допомоги».

Довідково

Захід організовано за підтримки агенцій ООН в Україні. Національна кампанія «Річ у тім 2.0» підтримується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення.  Інформаційний партнер заходу – медіагрупа Starlight Media.