Модернізація муніципального водного господарства: Кредитна установа для відбудови (KfW) спрямує кошти на масштабний проєкт у Чернівцях

На модернізацію водного господарства Чернівців планується залучити кредит у 21,55 млн євро від Кредитної установи для відбудови (KfW). Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Уряду.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

«Урядом ухвалено рішення щодо залучення кредиту та гранту від KfW на реалізацію проєкту з модернізації муніципального водного господарства у місті Чернівці. Відповідну Угоду планується підписати до кінця 2021 року. Відтак, місто отримає кредит у розмірі 21,55 млн євро, а також 2 млн євро грантових коштів. Реалізація Угоди матиме позитивний вплив на розвиток міста та принесе користь для близько 270 тисяч його жителів», – зазначив Міністра розвитку громад та територій України Ігор Корховий.

Реалізація Угоди передбачає відновлення 50 км трубопроводів, підключення 50 нових будинків та відновлення підключення 1200 будинків до водопровідної мережі, скорочення середньої тривалості перебоїв водопостачання з 370 год / рік до 90 год / рік. 

Проєкт розпорядження розроблено Мінрегіоном на виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом ФРН про фінансове співробітництво, що була укладена 17 грудня 2020 року та ратифікована парламентом 15 червня 2021 року.