15 травня відбудеться всеукраїнський відкритий онлайн-урок "Європа починається з тебе"

Цьогоріч до Дня Європи, 15 травня, усі українські школи зможуть взяти участь у відкритому онлайн-уроці “Європа починається з тебе”. Учням розповідатимуть про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

Урок розпочнеться о 09:25, а проводитиме його відомий тележурналіст Майкл Щур. Водночас Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та перша заступниця Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова поспілкуються з учнями та дадуть відповіді на запитання.

Трансляція буде доступна за цим посиланням: https://sites.google.com/view/online-urok 

Зміст уроку розрахований на учнів 8-11 класів, однак долучитися до нього може кожен охочий. Школярі мають змогу заздалегідь поставити запитання Майклу Щуру через реєстраційну форму: https://bit.ly/2V8VP5I або надіславши лист на скриньку: values.ukraine@gmail.com

Найактивніші учні та школи будуть нагороджені тематичними призами та подарунками.

Організаторами заходу є Міністерство інформаційної політики України, Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерство освіти і науки України за підтримки проекту ЄС Association4U, Google Україна та Київського молодіжного центру.