3 березня – конференція щодо результатів та планів інтеграції України до Євросоюзу та брифінг Дмитра Кулеби і Крістіана Даніельсона

3 березня відбудеться конференція щодо представлення результатів виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у 2019 році та пріоритетів на 2020 рік.

Конференція починається о 10.00 (реєстрація - з 9.15). Брифінг для ЗМІ заплановано на 10:40.

На конференції говоритимуть про досягнення та пріоритети європейської інтеграції в Україні, парламентську оцінку та оцінку громадянського суспільства порядку денного Україна-ЄС, пріоритети ЄС та порядок денний реформ в Україні. Під час панельної дискусії презентують звіт про виконання Угоди про асоціацію у 2019 році, а також окреслять ключові пріоритети у сфері юстиції, свободи та безпеки, цифрового ринку, захисту довкілля та енергетики, торгівлі та митниці, безпеки харчових продуктів.

У заході візьмуть участь представники органів державної влади, Верховної Ради, неурядових організацій, міжнародні партнери.

Брифінг для медіа о 10.40 проведуть Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та Генеральний директор директорату Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення Європейського Союзу Крістіан Даніельсон.

Місце проведення: “Президент Готель”, вул. Госпітальна 12, м. Київ.

Акредитація обов’язкова, триватиме до 18:00 2 березня. Для акредитації на конференцію та брифінг просимо представників ЗМІ заповнити онлайн-форму: http://bit.ly/2VqFbSz