Агентство ЄС з безпеки польотів EASA підтвердило високий рівень безпеки, яку гарантує Україна у повітряному просторі над Чорним морем

Агентство Європейського Союзу з безпеки польотів (European Aviation Safety Agency – (EASA) опублікувало оновлений Інформаційний бюлетень з безпеки польотів щодо безпечного використання 6 маршрутів (L851, M856, M860, M854, M435, M861).

Про це повідомляє Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух).

Ці маршрути EASA рекомендує користувачам повітряного простору використовувати для планування польотів над Чорним морем, де Україна несе відповідальність за обслуговування повітряного руху.

У висновку EASA йдеться виключно про маршрути у повітряному просторі над Чорним морем, які не зачіпають територію Автономної республіки Крим. Повітряний простір над АРК та територіальними водами залишається закритим для польотів повітряних суден.

Публікація EASA вкотре підтверджує ефективність вжитих Украерорухом та авіаційною владою країни заходів, спрямованих на зменшення потенційних ризиків для безпеки польотів. Такі рекомендації від EASA базуються на результатах моніторингу ефективності запроваджених Україною спеціальних процедур та відсутності випадків негативного впливу на безпеку польотів.

За словами керівника Украероруху Андрія Ярмака, перемовини щодо перегляду інформаційного бюлетеня з безпеки польотів та розширення запропонованих ділянок маршрутів обслуговування повітряного руху з 2 до 6 тривали понад 8 місяців.

 «Це були непрості переговори, адже останнім часом питання безпеки польотів та міжнародної політики тісно пов’язані. Вважаю сьогоднішню публікацію EASA – великою перемогою на міжнародному рівні у відстоюванні національних інтересів України», – наголосив Андрій Ярмак.

Наразі ведеться активна робота із залучення іноземних перевізників до виконання польотів через повітряний простір під відповідальністю України. Проведено аналіз використання повітряного простору над відкритим морем та визначені потенційно привабливі для експлуатантів ділянки маршрутів. Їх ефективність характеризується зниженням витрат на пальне та зменшення часу перебування у польоті, що означає також менший рівень викидів СО2. 

Відтак, за результатами моделювання сформовані адресні пропозиції до таких авіакомпаній як Qatar Airways, Emirates Airline, British Airways, Turkish Airlines, Lufthansa Airlines, Juneyao Airlines, Etihad, SCAT Airlines тощо, а також до представників авіаційної влади Об’єднаних Арабських Еміратів, Китайської Народної Республіки та Республіки Казахстан.