Акцент на туристичні магніти України - Ольга Стефанішина зустрілася з керівництвом Державного агентства розвитку туризму

23 червня Віцепрем'єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зустрілася з головою Державного агентства розвитку туризму Мар’яною Олеськів.

“В Україні безліч місць, привабливих для туристів - українських та європейських. В умовах пандемії коронавірусу можна зробити більше “домашньої роботи”, щоб підготувати туристичну галузь України приймати внутрішніх та іноземних відвідувачів. Включаючи необхідні зміни до законодавства про туризм, щоб внутрішні мандрівки стали більш комфортними та безпечними. Це - наш пріоритет”, - підкреслила Ольга Стефанішина.

Віцепрем'єрка додала, що слід врахувати зокрема ті директиви ЄС, що передбачають облаштування засобами доступності туристичні об'єкти та дотичну інфраструктуру. До прикладу, для людей з обмеженими можливостями.

“Наразі системно не вирішені питання доступності туристичних об'єктів для людей з обмеженими можливостями. Це треба врахувати при плануванні подальшої роботи. В Україні багато справжніх туристичних магнітів, які можна розвивати та водночас виконувати наші зобов'язання в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Зі свого боку я готова забезпечити постійну координацію в цій сфері, бо розвиток туризму в Україні - безумовний пріоритет”, - наголосила Ольга Стефанішина.