Албанія підтвердила підтримку суверенітету і територіальної цілісності України

admin

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, під час якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті, повідомляє прес-служба відомства.

Албанська сторона вчергове підтвердила свою підтримку територіальної цілісності України в межах міжнародно-визнаних кордонів.

Українська сторона наголосила на активності українсько-албанських відносин та висловила вдячність Албанії, як країні-члену НАТО і кандидату на членство в Європейському Союзі, за послідовну допомогу у захисті національних інтересів України, у т.ч. шляхом приєднання до санкцій ЄС проти РФ.

Павло Клімкін також високо оцінив динаміку двосторонніх контактів і наголосив на важливості продовжувати забезпечувати інтереси албанської громади України.

Сторони домовилися і надалі надавати особливої уваги розвитку двостороннього співробітництва, зокрема у туристичній і торговельно-економічній сферах та продовжувати працювати над підготовкою до укладання двосторонньої Угоди про вільну торгівлю.

Глави зовнішньополітичних відомств України та Албанії також підписали Меморандум про співпрацю між дипломатичними академіями двох країн.