Аудитори EASA завершили сертифікацію в підрозділах Украероруху в межах аудиту

16 листопада 2018 року аудитори Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) завершили тижневу сертифікацію в межах аудиту в підрозділах Украероруху у Києві, Львові та Ужгороді.

Як показують попередні результати, підприємство продемонструвало відповідність пакету вимог законодавства Європейського Союзу.

Зокрема, аудитори агентства Пол Харві, Ерік Чемброй та Манфред Діроф високо оцінили підготовку Украероруху до сертифікації, а також відкритість та сприяння проведенню об’єктивного аудиту.

«Під час аудиту було підтверджено відповідність систем менеджменту, процедур та технічного забезпечення Украероруху європейським вимогам», - зазначив директор Украероруху Дмитро Бабейчук. 

Зазначимо, аудит EASA відбувся під наглядом представників уповноваженого органу цивільної авіації Словацької Республіки та Державної авіаційної служби України.

На початку грудня поточного року аудитори EASA нададуть звіт за результатами своєї роботи, який стане підставою для отримання підприємством сертифіката EASA.

Він засвідчить відповідність послуг Украероруху вимогам ЄС та стане підставою для отримання прав від Словацької сторони надавати послуги з обслуговування повітряного руху у частині повітряного простору Словаччини, який необхідний для маневрування повітряних суден, що виконуватимуть операції на аеродромі «Ужгород».

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням.