Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у межах Проекту ЮНІДО UKRIEE

Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання із впровадження енергоменеджменту в промисловості за міжнародним стандартом ISO50001 за підтримки Держенергоефективності.

Як повідомляє прес-служба відомства, навчання відбувалось у межах Проекту ЮНІДО UKRIEE (Проект "Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України")

Як відомо, промисловість в Україні – один з найбільш енергоємних секторів.

Тому енергоменеджмент – це перший необхідний крок до розумного управління енергоресурсами, що дозволить підприємствам оптимізувати енергоспоживання, випускати конкурентоспроможну продукцію та скорочувати викиди СО2.

Що стосується впровадження стандартів серії ISO50000, то це визнаний у всьому світі підхід до підвищення енергоефективності на підприємствах завдяки енергоменеджменту.

Як показує практика, підприємства, які реалізують систему енергоменеджменту, при мінімальних капіталовкладеннях протягом перших років вже отримують підвищення енергоефективності на 10-20%.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук подякував партнерам за допомогу в стимулюванні підвищення енергоефективності у промисловості та забезпеченні ринку України висококваліфікованими енергоменеджерами та закликав всіх охочих проходити навчання та підвищувати кваліфікацію у питаннях енергоменеджменту, енергоаудиту та сертифікації енергоефективності будівель.

Як повідомлялося раніше, в Україні на третину зросли потужності виробництва електроенергії з біогазу.