Держенергоефективності та європейські партнери узгодили план роботи проекту Twinning щодо розвитку відновлюваної енергетики

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками Європейської Комісії і Державного регулятору ринку електроенергії та газу в Австрії E-Control та Представництва ЄС в Україні обговорили план роботи проекту Twinning щодо стимулювання розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

За словами Сергія Сайчука, сьогодні важливо впровадити ті законодавчі зміни, які стимулюватимуть залучення інвестицій у всі сектори відновлюваної енергетики.

"Разом із експертами Австрії, а також Італії сфокусуємося, в першу чергу, на удосконаленні українського законодавства у відновлюваній енергетиці відповідно до 28-ї Директиви ЄС", -зазначив він.

Як зазначили у прес-службі відомства, також фахівці Держенергоефективності пліч-о-пліч із європейськими партнерами планують працювати над досягненням таких цілей як Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року та Енергетична стратегія України до 2035 року.

Крім цього, Рада ЄС затвердила нову амбітну ціль для країн-членів ЄС – не менше 32% "зеленої" енергії у 2030 році. У цьому контексті передбачається опрацювати питання щодо розробки нового плану дій з відновлюваної енергетики України до 2030 року.

Ще один напрям спільної роботи - забезпечити широку популяризацію питань відновлюваної енергетики у суспільстві.

Раніше повідомлялося, що Австрія та Італія допоможуть Україні реформувати законодавство в сфері відновлювальної енергетики.