ДМС України поділилася з Прикордонною Вартою Польщі досвідом впровадження біометричних документів

Представники Державної міграційної служби провели робочу зустріч із представниками Департаменту у справах іноземців Головної комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща, на якій представили останні здобутки міграційної служби в розбудові системи управління міграцією, а також практику впровадження Україною біометричних документів та особливості їх виготовлення.

Як сказано на сайті ДМС, учасники зустрічі обговорили чимало робочих питань, які стосуються міграційної діяльності обох країн і, зокрема – спільний досвід, отриманий як представниками Республіки Польща, так і представниками ДМС в процесі реалізації спільних проектів та навчальних програм, спрямованих на зміцнення міграційних процесів між країнами.

Головною ж метою візиту колег з Польщі стало ознайомлення із роботою Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Зі слів представників Прикордонної Варти Республіки Польща, український досвід із запровадження біометричних документів – дуже важливий для них, особливо у зв’язку із запланованим створенням у Польщі єдиного національного реєстру іноземців.

У подальшому сторони зустрічі домовилися продовжити співпрацю та обмін досвідом між країнами з питань, що стосуються міграційної сфери.