Дніпро, Хмельницький та Вінниця долучаться до формування європейської індустріальної політики

Україна отримала можливість приєднатися до процесів формування європейської промислової політики в рамках "Європейських індустріальних днів".

Так, 7, 20 та 22 лютого у Дніпрі, Хмельницькому та Вінниці відбудуться круглі столи під час яких  представники бізнесу, органи державної влади і місцевого самоврядування та експертного середовища обговорять шляхи поступового входження вітчизняних підприємств до європейської екосистеми формування індустріальної політики.

Як повідомляється на інтернет-сторінці www.euindustryday.in.ua, це нагода для України продемонструвати свій потенціал, встановити контакти з європейськими стейкхолдерами та залучити додаткові ресурси для розвитку.

"Європейські індустріальні дні" - це комунікативна платформа для вироблення спільної індустріальної політики Європейського Союзу. Кожного року відбувається верифікація, моніторинг та оцінка виконання Стратегії індустріального розвитку, схваленої Єврокомісією у 2017 році. Завдяки зворотному зв'язку від представників європейських ділових та наукових кіл Стратегію адаптують до сучасних викликів. Україна бере участь у платформі вже вдруге.

Основними організаторами та партнерами заходу виступають Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Команда підтримки реформ при Міністерстві, Офіс реформ Кабінету Міністрів України, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Торгово-промислова палата України, Агентство розвитку Дніпра, Хмельницька та Вінницька регіональні торгово-промислові палати. Заходи проходитимуть за підтримки Проекту “Консультування підприємств щодо енергоефективності”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.