До 2023 року Україна має втілити ряд стратегічних проєктів євроінтеграції, – Олексій Гончарук

Україна продовжує інтеграцію до Євросоюзу. До 2023 року країна має втілити ряд стратегічних проєктів, серед яких – спільний з ЄС енергетичний та цифровий ринки.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на “Українському сніданку” в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

 

 

"Ми зберігаємо курс на євроінтеграцію. Ми будемо максимально прагнути синхронізувати наші правила, наші регуляції з нашими європейськими колегами. Звичайно, у нас є й стратегічні проєкти. Так, наприклад, до 2023 року ми плануємо, як це все передбачалося, об'єднати нашу енергетичну систему з європейською, стати частиною єдиного цифрового ринку, домовитися про правила роумінгу і так далі", - сказав Олексій Гончарук.

Нагадаємо, наступного тижня відбудеться засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі. Серед пріоритетних тем засідання – участь України у новій ініціативі Європейської комісії – Європейській зеленій угоді, актуалізація Угоди про асоціацію України та ЄС, «промисловий безвіз», спрощення митних процедур.