До кінця 2019 року система HACCP стане обов'язковою для понад 200 тисяч підприємств

17 жовтня під час науково-практичної конференції «Впровадження системи НАССР – основа якості та безпеки харчової продукції» Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосив, що завдяки аналізу критичних та потенційно небезпечних точок виробництва, впроваджуючи принципи НАССР, оператор ринку підвищує безпечність продуктів харчування, які він виробляє чи постачає. Це дає змогу підвищити якість вітчизняних продуктів харчування та відкрити нові ринки збуту для української продукції. 

В.Лапа відзначив, що до кінця 2019 року понад 200 тисяч суб’єктів господарювання – тобто, всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва і обігу харчових продуктів, мають впровадити систему НАССР.

Держпродспоживслужба разом із Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» готують низку довідкових та роз’яснювальних матеріалів для малого та середнього бізнесу щодо етапів та механізмів впровадження принципів НАССР.

У свою чергу, Артем Саєнко, Заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, нагадав, що результати аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, та постійно діючих процедур, розроблених оператором ринку обов’язково будуть враховані під час визначення ступеня ризику діяльності оператора ринку (потужності) та періодичності здійснення планових заходів державного контролю.

Система НАССР схвалена Європейським Союзом. Наразі стандарти запроваджені також у Канаді , Австралії, Новій Зеландії та Японії.

За матеріалами: Держпродспоживслужби