Дорожня карта євроінтеграційних законопроектів вже показала перші результати, – Ольга Стефанішина

Урядово-парламентська Дорожня карта забезпечення законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є дієвим та ефективним інструментом щодо імплементації положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це заявила Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час зустрічі з представниками країн-донорів, які залучені до процесу підтримки імплементації Угоди.

Ольга Стефанішина поінформувала представників країн-донорів про результати послідовної та системної роботи, здійсненої Урядом України в рамках євроінтеграційного курсу.

Особливу увагу та позитивну оцінку від донорів отримало ухвалення комплексного плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, що відповідає Плану пріоритетних дій Уряду.

Надзвичайно важливим кроком на шляху виконання зобов’язань України стало ухвалення урядово-парламентської Дорожньої карти, яка містить пакет із 57 законопроектів, що мають бути розглянуті в Парламенті протягом 2018-2019 років.

Генеральний директор наголосила, що ці два документи містять конкретні інструкції з імплементації Угоди про асоціацію та є результатом ґрунтовного аналізу і спільної роботи всіх органів державної влади.

Так у рамках Дорожньої карти вже ухвалено 7 законопроектів у таких сферах: інтелектуальна власність, енергетика та енергонезалежність, підприємництво. Це свідчить про те, що розроблені Урядом документи є «живими» та спрямовані на досягнення конкретного результату.

Нагадаємо, на початку березня була оприлюднена Дорожня карта законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.