Дунайський регіон розвиватимуть за підтримки ЄС

Україна та Європейський Союз реалізують щонайменше 20 спільних проектів розвитку Дунайського регіону.

Про це повідомив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Проекти реалізують за чотирма напрямками: "Інноваційність та соціальна відповідальність", "Навколишнє середовище та культурна відповідальність", "Покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність", "Ефективне урядування в Дунайському регіоні".

"Реалізація проектів зміцнить міжрегіональне та транскордонне співробітництво і партнерство у сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, підприємництва, комунікаційних мереж, культури, освіти, туризму, охорони здоров’я тощо", – зазначив Геннадій Зубко.

15 равня Кабінет Міністрів затвердив План заходів з виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Його виконання дозволить активно розвивати громади Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької і Одеської областей.

Раніше 246 депутатів Верховної Ради підтримали закон про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Це дозволило отримати фінансування та здійснювати спільні з ЄС проекти в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Довідково:

Українська сторона підписала Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми у грудні 2017 року. Програма є одним з фінансових інструментів Європейського Союзу з реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, участь у якій відкриває українським партнерам можливість отримати фінансування у розмірі 5 млн євро та впроваджувати спільні проекти разом з партнерами з європейських країн Дунайського регіону.

Нагадаємо, ЄС допоможе привабити туристів до Карпат

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Оригінал статті читайте за посиланням

 

 

Рубрика: