Експерти ЄС провели семінар щодо впровадження стандартів аналізу пестицидів

З 13 по 17 серпня 2018 року в Житомирі в рамках проекту ЄС Twinning, відбулась чергова місія експертів Європейського Союзу щодо огляду організаційних і оперативних структур та методологій міжрегіональних лабораторій з метою розробки чітких рекомендацій щодо їхньої модернізації. Про це повідомляє веб-сайт Держпродспоживслужби України.

Експерти з Латвії провели для спеціалістів регіональної лабораторії навчання з питань впровадження міжнародно визнаних методів аналізу залишків пестицидів та якості засобів захисту рослин з використанням методів, що відповідають стандартам ЄС. Під час місії була також розроблена аналітична методика визначення залишків пестицидів у продуктах рослинного походження з урахуванням технічних можливостей лабораторії.

Крім того, експерти ознайомили присутніх з законодавством ЄС в області контролю хімічних сполук в харчових продуктах та з роботою Європейських референтних лабораторій, мета яких - гармонізувати принципи проведення випробувань, забезпечити високу якість аналізів та надавати підтримку Європейської Комісії в області оцінки та керівництва ризиками.

Рубрика: