Експерти ЄС провели тренінг з комунікацій для українських урядовців

21-22 березня 2018 року відбувся інтенсивний тренінг із питань комунікації між урядовими інституціями та представниками ЗМІ, організований проектом ЄС Association4U за підтримки Міністерства інформаційної політики України, повідомляє прес-служба відомства.

Тренінг провів міжнародний експерт Метью Грін, директор з питань комунікації Ecorys, який співпрацює з різними інституціями ЄС у сфері реалізації комунікативних проектів.

"Дуже важливо, щоб урядові прес-служби системно комунікували з людьми, надавали їм комплексний інформаційний продукт, що доноситиме головне – реформи відбуваються", - зазначив Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, відкриваючи захід. Він також наголосив, що державні інституції завжди можуть звертатися до МІП по допомогу для реалізації своїх комунікаційних проектів.

Керівник комунікаційного напрямку проекту ЄС Association4U Людмила Косар зауважила, що "лише координована комунікація дасть Уряду змогу ефективно спілкуватися з людьми".

 

Рубрика: