Експерти ЄС провели тренінги для фахівців Держпродспоживслужби у Запорізькій та Львівській областях

У Головному управлінні Держпродспоживслужби у Львівській області та Головному управлінні Держпродспоживслужби в Запорізькій області було проведено тренінги для спеціалістів управління фітосанітарної безпеки на тему "Здійснення оцінки потреб у навчанні з фітосанітарного моніторингу шкідливих організмів, шкідників і бур’янів", повідомляє прес-служба відомства.

У тренінгах взяли участь начальники фітосанітарної діагностики, прогнозування та аналізу ризиків ГУ Держпродспоживслужби із західних, східних та південних областей.

Під час проведення тренінгу експерти з Латвії та Німеччини представили учасникам презентації на тему "Проведення фітосанітарного моніторингу шкідливих організмів у посівах сільськогосподарських культур", ознайомили зі структурою Державних служб захисту рослин у своїх країнах, а також Директивами і Регламентами ЄС.

Раніше повідомлялося, що в січні відбулася чергова відеоконференція керівництва Держпродспоживслужби з представниками Європейської Комісії щодо обговорення гармонізації українського законодавства до норм ЄС та врегулювання питань двосторонньої торгівлі харчовими продуктами.

Рубрика: