EU4Energy сприяє імплементації законодавства ЄС у сфері енергетики

30 - 31 січня у Відні (Республіка Австрія) експерти Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг взяли участь у дводенному семінарі, присвяченому питанням законодавчих змін у сфері енергетики в Україні та подальшим крокам щодо приведення законодавства України у відповідність до положень Енергетичної співтовариства.

Семінар організував Секретаріат Енергетичного співтовариства в рамках програми ЄС EU4Energy. Під час навчання учасники обговорили імплементацію Регламенту REMIT в Енергетичному Співтоваристві, правові вимоги та функціонування українського ринку електроенергії, запровадження правил щодо енергоефективності, а також створення українського газообміну.

Довідково. Програма ЄС EU4Energy спрямована на співпрацю в галузі енергетики та енергоефективності для поліпшення якості даних і статистики, формування регіональних дискусій в сфері прийняття політичних рішень, зміцнення законодавчої та нормативної бази та покращення доступу до інформації в країнах Східного партнерства, куди входять Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.