Фахівці проекту ЄС Association4U стали потужною підтримкою для євроінтеграції України, – Ольга Стефанішина

Експерти, залучені до роботи Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції в рамках проекту ЄС Association4U стали запорукою успішного "євроінтеграційного" 2017 року. Про це повідомила  Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час чергового засіданні Наглядової ради у рамках проекту Association4U, бенефіціарами якого є Урядовий офіс та Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

За її словами, надважливою ресурсною підтримкою проекту для бенефіціарів став компонент, який сприяв інституційній спроможності партнерів шляхом залучення до урядових команд експертів та спеціалістів у різних секторах розвитку держави. Досвід та залучення до спільної роботи експертів проекту стало запорукою результативного та успішного "євроінтеграційного" 2017 року.

"Проект став хабом для десятків небайдужих експертів, які своїми знаннями, запалом, працьовитістю щодня зрушували з місця бюрократичні скали та догми", – зазначила вона на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати спільної роботи з проектом .

Під час зустрічі Ольга Стефанішина зазначила, що протягом 2017 року Урядом України досягнуто значних успіхів на "євроінтеграційному" шляху.

Зокрема, основні проекти, такі як розробка інформаційно-аналітичної системи "Пульс Угоди", підготовка та запуск Євроінтеграційного портала та Євроінтегарційного дайджесту, підготовка Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію, комплексного Звіту з виконання Угоди у 2017 році та урядово-парламентської Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди, реалізовано за постійної та послідовної підтримки проекту.

Окрему подяку Ольга Стефанішина висловила за підтримку Урядового офісу щодо забезпечення перекладів актів права ЄС та комунікаційну підтримку процесу євроінтеграції нашої країни.

Результати спільної роботи Association4U, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Офісу Віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції відображені у спеціальній інфографіці.