Франція передала Україні гелікоптери Airbus Н225 Super для системи авіабезпеки та захисту МВС (ФОТО)

Франція передала Україні першу партію гелікоптерів компанії Airbus Helicopters, які наша держава придбала у липні цього року для системи авіабезпеки та захисту МВС.

Два гелікоптери Airbus Н225 Super передали Національній гвардії України та Державній служби України з надзвичайних ситуацій.

За словами Президента Петра Порошенка, ця техніка допоможе Україні  здійснювати авіаційну розвідку, доставку оперативних груп та рятувальників, зокрема в гірській місцевості та в акваторії Чорного і Азовського морів.

"Це результат нашої співпраці з нашими французькими та німецьким партнерами. Символ нашої ефективної співпраці між Україною та Євросоюзом взагалі та між Україною, Францією і Німеччиною, яка приносить конкретні плоди”, - сказав Президент під час церемонії передачі гелікоптерів у міжнародному аеропорту “Бориспіль” 21 грудня.

Він зауважив, що Німеччина бере участь у спільному з Францією виробництві цих вертольотів.

Глава держави додав, що цей проект був реалізований у короткий термін. “Буквально менше року ми обговорювали цей проект з Президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Ангелою Меркель”, - сказав Петро Порошенко, зазначивши, що другим етапом співпраці з компанією Airbus буде використання бойових вертольотів для потреб Збройних Сил України.

За його словами, використання французько-німецьких гелікоптерів підвищить конкуренцію і швидкість модернізації авіаційних машин серед українських виробників.

Своєю чергою, старший Віце-президент Олів’є Мішалон наголосив на тому, що запорукою своєчасного виконання умов контракту, є якісна робота команд обох сторін. “Контракт з Україною – це значний проект для нас, це прорив. Україна для нас надійний партнер”, –заявив він на зустрічі з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

Довідково

Злітна вага Airbus Н225 Super 11 тон, місткість – до 24 рятівників або пасажирів.

14 липня Україна і Франція підписали контракт на поставку 55 вертольотів компанії Airbus Helicopters для системи авіабезпеки та захисту МВС.

Оригінал статті читайте за посиланням.

 

Рубрика: