Французька транспортна компанія закупить українські кузови для електробусів

Український виробник комерційної техніки "Богдан Моторс" уклав нову угоду із французькою компанією Bluebus на виробництва кузовів для електричних автобусів.

Як повідомляє прес-служба корпорації, компанія вже має досвід виробництва таких кузовів за контрактом 2018 року. Кількість замовлених кузовів у новому замовленні не розголошується.

"Компанія розпочала 2019 рік із посилення міжнародного співробітництва, підписавши договір із європейським партнером. Минулого року для Bluebus вже було виготовлено 6 кузовів на потужностях Луцького автоскладального заводу "Богдану". Французький замовник залишився задоволеним дотриманням термінів виробництва та якістю продукції, тож вирішив продовжити співробітництво", - зазначили в компанії.

Компанія Bluebus це французький виробник екологічного громадського транспорту. Вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. Раніше корпорація співпрацювала зі східними країнами континенту - електричний міський автобус "Богдан А70100" наразі курсує вулицями міст Польщі. Також високий професіоналізм українських фахівців підтвердив і контракт із данською компанією BankeElectromotive, для якої на луцькому ДП "Автоскладальний завод №1" було вироблено електромашину ERCV27 - першу українську повністю електричну вантажівку.

Раніше повідомлялося, що Україна та Польща спільно розроблять нову систему ППО.