Глава Уряду та Віце-президент ЄІБ обговорили розширення портфоліо проектів в Україні за підтримки ЄІБ

Прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук та Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазил Гудак на зустрічі 27 жовтня 2019 року обговорили розширення портфоліо проектів, які здійснюються в Україні за підтримки ЄІБ. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Глава українського Уряду зазначив: “Європейський інвестиційний банк – один із найважливіших партнерів українського Уряду. Зокрема, загальна сума кредитування, яку ми отримали в рамках проектів розвитку державного управління – 5,9 мільярдів євро.”

Віце-президент Європейського інвестиційного банку, в свою чергу, привітав Прем‘єр-міністра з нещодавнім призначенням, наголосив на зацікавленості ЄІБ у продовженні співпраці з Україною та висловив підтримку державі на її євроінтеграційному шляху.

Олексій Гончарук наголосив на тому, що Уряд України відкритий до співпраці в рамках проекту «Європейські дороги ІІІ», програми розвитку професійно-технічної освіти, реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Бориспіль» та інвестиційної програми АТ «Укрпошта».

Глава українського Уряду також висловив сподівання, що програми співпраці включатимуть підтримку малого та середнього бізнесу, розвиток інфраструктури, зокрема системи громадського транспорту, а також підвищення енергоефективності. Він подякував за підтримку гуманітарних проектів та проектів із відновлення, які реалізуються за підтримки ЄІБ в контрольованих Урядом України районах Донецької та Луганської областей, та висловив сподівання на продовження цієї співпраці.

Насамкінець Прем’єр-міністр України привітав підписання тристороннього меморандуму між Урядом Франції, Європейським інвестиційним банком та м. Маріуполь щодо співпраці в рамках проекту водоочищення та водопостачання м. Маріуполя, яке відбудеться 29 жовтня 2019 року в Маріуполі на інвестиційному форумі Re:Think. Invest in Ukraine.