Голландська компанія купила партію українського органічного цукру

Український виробник органічних культур ТОВ "Ріттер Біо Агро" під час Міжнародної виставки органічної продукції “Біофах (Biofach) 2019” у Німеччині уклав контракт з голландською компанією на поставку 850 тонн органічного цукру. 

Як повідомив виданню AgroPortal керівник органічного ягідництва AgroOrganiс Костянтин Січной, за український органічний цукор, вироблений ТОВ "Ріттер Біо Агро", на аукціоні змагалися дві європейські компанії. 

"З "Ріттер Біо Агро" маємо партнерські зв’язки, і це є прикладом взаємодії декількох компаній, коли спільно просувається продукція на ринку. Проведений аукціон свідчить про те, що Україна має потенціал в органіці, але потрібно вирощувати не просто зернові, а братися за технологічно складніші процеси і пропонувати світу якісний перероблений продукт", — зазначив він.

За його словами, компанія три роки відпрацьовувала технологію виробництва органічного цукру, адже є певні складнощі, повязані з тим, що в органічному виробництві заборонено використання агрохімії.

" Але найбільшою складністю в цьому процесі було те, що в Україні немає спеціалізованих заводів, які переробляли б органіку. Щоб відповідати вимогам стандартизації, компанії ще на початку сезону потрібно було негайно завезти всю партію органічних цукрових буряків, щоб отримати органічний цукор без домішок", — розповів Костянтин Січной.

Довідково:

ТОВ "Ріттер Біо Агро" вирощує органічні культури, закуповує органічну продукцію по всій території України і здійснює експорт в країни Євросоюзу. З 2015 року сертифікується за стандартами Naturland. У 2017 році отримала сертифікат за стандартом Bio Suisse. З 2013 року компанія сертифікована ТОВ "Органік стандарт". Це — перший український сертифікаційній орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, був створений в рамках українсько-швейцарського проекту "Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні" в 2007 році.