Інвентаризації українських лісів бути: Держлісагенство та Німецько-Український агрополітичний діалог підбили підсумки спільної роботи

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар обговорив з керівником німецько-українського агрополітичного діалогу (APD) Фолькером Зассе підготовку до впровадження національної інвентаризації лісів в Україні.

Як передає прес-служба Держлісагенства, цей процес відбуватиметься відкрито, щоб громадськість оперативно отримувала інформацію про перебіг майбутньої інвентаризації українських лісів.

Сторони підкреслили, що зацікавлені не лише у продовжені співпраці, а і в її активізації та розширенні.

За словами Фолькера Зассе, процес інвентаризації має проводитися під фаховим керівництвом Держлісагентства.

“Наш проект разом з Держлісагентством у цьому році досить плідно працювали над підготовкою до робіт з лісової інвентаризації. І це потрібно продовжувати. Лише Агентство має фахових та досвідчених фахівців, які зможуть провести лісову інвентаризацію”, - наголосив він.

У свою чергу заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар зазначив, що відомство докладає максимальних зусиль для започаткування лісової інвентаризації, адже її проведення та зібрані дані забезпечать реальну ситуацію в лісовій галузі України. “Суспільство зможе отримати справжню картину і об’єктивні дані, а також побачити справжні проблеми, а не вигадані”, - сказав він.

Окрім того, сторони обговорили також низку питань щодо співпраці в лісовій галузі, підсумків спільної роботи у 2018 році та планів на наступний рік. 

Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2019 року всі українські господарства і підприємства, які використовують у виробництві деревину, працюватимуть за новими національними стандартами.