Іванна Климпуш-Цинцадзе: ПАРЄ відкрила скриню Пандори

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе обурена ухваленням Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюцією про зміну санкційного механізму, у якій Росію запрошують повернутися до роботи в ПАРЄ без обмежень права голосу. «ПАРЄ відкрила скриню Пандори – заради грошового внеску Росії, під прикриттям боротьби за право простих росіян звертатися до ЄСПЛ, рішення якого ерефія і так не виконує, повернули право голосу делегації з Мордору, – написала Віце-прем`єрка на своїй сторінці у Facebook, – Тепер, як і в РБ ООН, на сесіях ПАРЄ, зможе звучати брехня і маніпуляція російських пропагандистів, дедалі глибше роз'їдаючи критичне мислення і здоровий глузд, глибше руйнуючи засади демократії і прав людини».

Однак, це не привід здаватися і не привід зупиняти боротьбу, вважає Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Правда мусить перемагати, хоч битва стає дедалі жорсткішою». Вона подякувала за роботу членам української парламентської делегації в ПАРЄ, а також представникам Великої Британії, Грузії, Польщі, країн Балтії та Швеції.

«Попереду ще складніша робота, тому важливо, щоб Україна лише зміцнювала і себе, і мала таке ж потужне, досвідчене, патріотичне представництво в усіх асамблеях і надалі! І так, видно, під час візитів очільника держави до Німеччини та Франції не була чітко і безкомпромісно донесена позиція виконавчої влади України до наших партнерів, або такої позиції вже не було?» – резюмувала Віце-прем`єр-міністр.