Керівництво Мінсоцполітики бере участь у конференції стейкхолдерів Стратегії ЄС для Дунайського регіону

Представники Міністерства соціальної політики України та Державної служби зайнятості беруть участь бере участь у 6-й Міжнародній конференції стейкхолдерів Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону (ЄСДР) пріоритетного напряму 9 (ПН 9) “Майбутнє пріоритетного напряму 9 „Інвестиції в людей  та навички” у Дунайському регіоні.

6-та Міжнародна конференція стейкхолдерів ЄСДР ПН 9 скликає представників європейських інституцій, міністерств, відповідальних за сфери освіти, праці та соціальних питань від країн Дунайського регіону, стейкхолдерів у галузі освіти, підготовки та зайнятості, а також експертів та дослідників, щоб обмінятися кращими практиками та баченням щодо подальших необхідних дій та інноваційних проектів.

В межах Конференції учасники обговорюють майбутні виклики, а також пріоритети подальшої співпраці у сфері освіти, професійної підготовки та політики зайнятості в Дунайському регіоні. Зокрема, з урахуванням поточного процесу перегляду Плану дій Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону 2010 року.

Довідково

Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону — довгострокова політика ЄС щодо вирішення проблем Дунайського макрорегіону. У 2011 році її ухвалила Єврокомісія та підтримав Європарламент і Рада ЄС. Згідно зі стратегією, 14 країн басейну ріки Дунай до 2020 року мають реалізувати близько 200 проектів, пов'язаних із чотирма основними напрямками: об'єднання Дунайського регіону, захист довкілля, сприяння процвітанню та зміцнення його позицій. Йдеться, зокрема,  про досягнення політичної стабільності в регіоні, спільна робота для забезпечення безпеки та боротьба зі злочинністю.

Підготовлено за матеріалами Міністерства соціальної політики України. Оригінал статті читайте за посиланням.