Клімкін закликав ЄС посилити тиск на Росію для деокупації Криму

Україна закликає країни ЄС посилювати тиск на РФ задля деокупації Криму та для звільнення Росією незаконно утримуваних громадян України.

Про це Павло Клімкін заявив під час свого візиту до Брюсселя, повідомляє прес-служба МЗС України.

Так 19 березня Міністр закордонних справ України взяв участь у засіданні "Україна + Друзі України в ЄС" на рівні глав зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС за участі Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріки Могеріні та Комісара ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоганеса Хана.

Зустріч була організована за сприяння Міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічуса.

Під час зустрічі Павло Клімкін закликав міністрів закордонних справ ЄС до посилення тиску на РФ з метою мирної деокупації Криму, а також звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України.

За інформацією прес-служби відомства, під час засідання сторони обговорили шляхи подальшої підтримки України з боку ЄС в контексті подолання існуючих безпекових загроз та прогресу України на шляху реформ, зокрема щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Павло Клімкін наголосив, що Україна продовжує виконувати свої зобов'язання щодо транзиту газу до Європи на тлі гібридної агресії РФ та невиконання "Газпромом" своїх контрактних зобов'язань. 

Рубрика: